Hakkımızda

House medya, konut reklamı sektörüne profesyonel bir yapı kazandırmak, fark yaratan çalışmaları ile sektöre farklı bakış açısı getirmek amacıyla yola çıkmıştır. Tamamen profesyonellerden oluşan çalışma kadromuzla, her zaman müşteri memnuniyetini, kaliteyi ve yenilikçiliği hedeflemekteyiz.
House Medya, Türkiye’nin önde gelen konut projeleri ile çalışmakta ve iş ortaklarını her geçen gün arttırmaktadır. House medya olarak, müşteriler ile hedef kitleleri doğru noktada buluşturmakta, böylelikle tüm iş ortaklarımıza artı değer katmaktayız.

 

DEĞERLERİMİZ

Müşterilerimiz

Müşteri memnuniyeti olmazsa olmazımızdır. Dürüst, yardımcı, özverili ve güleryüzlü yapımızla müşterilerimizin yanında yer alırız.

İş Ortaklarımız

Site yönetimleri ve tedarikçilerimiz ile kurallara ve yasalara uyar,  memnuniyetlerini ve kazançlarını arttırmaya çalışırız.

Takım Ruhumuz

House medya olarak tüm çalışanlarımız arasında açık kapı prensibiyle, bir ekip halinde çalışırız. Birbirimizden aldığımız enerji ve güvenle işbirliğimizi daha çok arttırırız.

Gelişim ve Yenilik

Başarının sürekli kendini geliştirmekten, yenilikleri takip etmekten geçtiğine inanırız. Bu nedenle kendimizi ve çalışanlarımız geliştirmek için sürekli çaba sarf eder böylelikle, müşteri beklentilerini hızlı bir şekilde saptayıp müşterilerimiz için çözümler üğretiriz.

Dürüstlük ve Güvenilirliğimiz

Çalışma prensibimiz tamamen dürüstlük ve güvenilirliğe dayanmaktadır. Bu ana felsefemizden asla ödün vermeden çalışır iş birliklerimizin uzun yıllar boyunca sürmesini amaçlarız.

Sosyal Sorumluluklarımız

House Medya

Kaliteli

Yenilikçi

Çözüm Odaklı

Yenilikçi

Takım Ruhuna önem veren

Gelişime Açık

Dürüst

Müşteri Odaklı

House Medya

Lider reklam anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin yanındayız.

TOP